Збоїв у роботі ДФС через арешт Романа Насірова не буде

Арешт голови державної фіскальної служби Романа Насірова кардинально не вплине на роботу ДФС. Служба як працювала, так працюватиме. Збоїв у її роботі не очікується.

Тим не менш, проблеми, які варто вирішити у першу чергу, також не змінились. Серед першочергових завдань для ДФС – наведення порядку в адмініструванні податків та зниження тиску на бізнес.

Окрім того, варто якомога швидше визначитися з моделлю реформи податкової міліції та створення замість неї Служби фінансових розслідувань. Податкова міліція потребує кардинального реформування. На сьогодні вона завдає занадто багато шкоди бізнесу та виконує роль рекетира.

Масових кадрових перестановок у форматі “тут і негайно” у територіальних органах ДФС очікувати не варто. Виконуючим обов’язки голови Державної фіскальної служби призначено Мирослава Продана, який донедавна виконував обов’язки заступника Насірова і навряд чи відразу розпочне масштабні кадрові зміни.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов'язані.