VoxUkraine збирає кошти на проект “Коефіцієнт корисності депутатів”

VoxUkraine збирає кошти на проект "Коефіцієнт корисності депутатів"
Мета проекту – об’єктивно оцінити роботу кожного депутата.
VoxUrkaine запровадить систему контролю за якістю роботи депутатів: складе перший рейтинг корисності народних обранців. Це дасть українцям можливість зробити наступний депутатський корпус більш якісним. VoxUkraine залучає гроші від читачів на реалізацію цього проекту.  За перший день краудфандингу понад 30 людей підтримали проект на суму близько 50 000 грн.

Неможливо керувати тим, що не можна виміряти

Це правило можна застосувати до українського парламенту. Як виміряти, погано чи добре працює конкретний депутат? Якщо відкинути емоції, то відповісти на це запитання непросто, адже до останнього часу не існувало об’єктивної оцінки роботи народних обранців. Ми можемо це виправити з вашою підтримкою.

VoxUkraine розрахує корисність кожного з 423 депутатів. Час для цього дуже вдалий: у червні 2017-го минає половина строку повноважень Ради восьмого скликання, отже незабаром передвиборча кампанія. Ми хочемо, щоб обираючи дев’ятий парламент, українці спиралися на факти й реальні досягнення політиків, а не на обіцянки та яскраві звіти.

Детальніше з проектом можна ознайомитися за посиланням. Також редакція VoxUkraine підготувала відповіді на 10 самих розповсюджених питань читачів про суть проекту та очікуваний результат – ККД депутатів: що це таке?

Підтримати проект «Коефіцієнт корисності депутатів» можна переказавши будь-яку суму коштів.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов'язані.