Про нас

Що таке VoxConnector

VoxConnector – проект незалежної аналітичної платформи VoxUkraine.  

Із 2014 року команда Vox працює над дослідженнями, публікує економічний онлайн-журнал, розвиває освітні проекти.

Проект VoxConnector стартував у січні 2017-го.

Наша мета – забезпечити локальні медіа ексклюзивним контентом про причини й очікуваний вплив реформаторських новацій, а також надати доступ регіональним ЗМІ до найкращих і неупереджених київських експертів.

На роботу VoxConnector не впливають політичні партії, чиновники або бізнесмени.

Проект реалізується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Співініціатори проекту VoxConnector – дослідницька організація Центр економічної стратегії та коаліція експертів Реанімаційний Пакет Реформ. РПР об’єднує 68 неурядових організацій та 23 експертні групи, котрі розробляють, просувають і контролюють реалізацію реформ.

Як ми працюємо

Головне наше завдання – поєднати експертів, які зосереджені у Києві, з локальними ЗМІ.

Ми тримаємо руку на пульсі ключових соціально-економічних подій та рішень, які приймають Кабінет міністрів та парламент, звертаємось до профільних експертів за їх роз’ясненнями та  надсилаємо цю експертизу нашим партнерським медіа.

З якими форматами ми працюємо

VoxConnector – майданчик для професійної авторської експертизи.

Основні формати, з якими ми працюємо: авторські колонки профільних спеціалістів, короткі експертні коментарі, інфографіка з поясненням від фахівця, відео-коментарі експертів.

Навіщо ми це робимо

Наша місія – підвищити рівень освіченості громадян щодо суті реформ і процесів, які відбуваються на державному рівні, їх причин та наслідків.

На сьогодні різні політичні сили часто маніпулюють свідомістю громадськості, використовують потреби та проблеми українців у власних електоральних цілях. Розуміння суспільством рішень, які приймаються, та спроможність громадян критично реагувати на позицію влади дозволить не допустити цього.

Як ви можете допомогти нам

Вам подобається, що робить Vox, і ви вірите, що це допоможе країні?

Як ви можете допомогти VoxConnectorМи зробимо більше, якщо ви підтримаєте нас. Ви можете перерахувати суму, яку вважаєте за потрібне, на наш банківський рахунок чи РayРal, або стати волонтером в одному з проектів Vox.

Команда VoxConnector

Редакція: Кирило Єсін, менеджер проекту; Галина Калачова, редактор проекту.  

Наглядова рада: Борис Давиденко, Головний редактор, VoxUkraine CEO; Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії; Ілона Сологуб, старший економіст KSE.